Меню
Ваша корзина
Минимальный заказ от 2000 грн

Доставка

З магазину 

Самовивіз товару з магазину Вітокс.

Ви маєте можливість оформити замовлення на товар, що вас цікавить, на нашому сайті і забрати свою покупку в нашому магазині

При оформленні замовлення наш менеджер уточнює зручний для вас час приїзду за покупкою.

До відділення «Нова пошта»

Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 - 2 дні.

Після надсилання замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.

Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта»

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється та страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар у відділенні компанії "Нова пошта" у присутності співробітника. У разі неповного комплекту, нестачі товару чи відсутності документів необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлено механічні пошкодження, вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії «Нова пошта». Компанія «Нова пошта» відшкодовує завдані збитки, якщо вони були заподіяні з її вини.

До відділення «Укрпошта»

Терміни доставки до відділення «Укрпошта» 1 – 2 дні.

Після надсилання замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою у відділенні «Укрпошта».

 Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється та страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар у відділенні «Укрпошта» у присутності співробітника. У разі неповного комплекту, нестачі товару чи відсутності документів необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі виявлено механічні пошкодження, вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії «Укрпошта». Компанія «Укрпошта» відшкодовує завдані збитки, якщо вони були заподіяні з її вини.

Відстежити відправку можна на сайті Укрпошти.

Увага!

Терміни доставки вказані орієнтовно і мають лише ознайомлювальний характер. Термін доставки визначається з розрахунку, що замовлення оброблено в поточний момент часу. Реальні терміни доставки розраховуються в момент обробки замовлення та обумовлюються менеджером.

Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами («Нова пошта», «Укрпошта» ) — при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару на замовлення, а також його зовнішній вигляд.

Оплата рахунків, пов'язаних із доставкою товару, здійснюється за рахунок Покупця.