Меню
Ваша корзина
Минимальный заказ от 2000 грн

Розчини для контактної лінзи

Модель: BIOTRUE
Розчин для лінз Biotrue – це багатофункціональний засіб для щоденного догляду за контактними лінзами. Виробник – провідна американська компанія Bausch+Lomb. Biotrue містить чудовий природний зволожувач - гіалуронову кислоту та характеризується ідеальною біосумісністю. Ефективно очищає та дезінфікує ..
0 грн.
ReNu MultiPlus 360ml
ТОП
Модель: ReNu MultiPlus 360ml
Розчин для всіх типів м'яких контактних лінз із функцією видалення білкових відкладень.Виробник: Bausch & Lomb, СШАОб'єм  (мл.): 360Термін використання після відкриття: 3 місяціМінімальний час дезінфекції: 4 години..
0 грн.
Модель: ReNu MultiPlus 120ml
Розчин для всіх типів м'яких контактних лінз із функцією видалення білкових відкладень. Виробник: Bausch & Lomb, США Об'єм  (мл.): 120 Термін використання після відкриття: 3 місяці Мінімальний час дезінфекції: 4 години..
0 грн.
Модель: Multison 100ml
Розчин для всіх типів м'яких контактних лінз. Виробник: Henson, Латвія Об'єм (мл.): 100 Термін використання після відкриття: 3 місяці Мінімальний час дезінфекції: 6 годин..
0 грн.
Модель: Avizor Unica Sensitive 60ml
Розчин для всіх типів контактних лінз із гіалуроновою кислотоюВиробник: Avizor S.A., ІспаніяОб'єм (мл.): 60Подвійний контейнер для м'яких контактних лінз (включаючи нове покоління силікон-гідрогелевих лінз) у комплекті з розчином.Багатофункціональний розчин з гіалуронат натрію для всі..
0 грн.
Модель: Avizor Unica Sensitive 350ml
Розчин для всіх типів контактних лінз із гіалуроновою кислотоюВиробник: Avizor S.A., Іспанія Об'єм (мл.): 350Подвійний контейнер для м'яких контактних лінз (включаючи нове покоління силікон-гідрогелевих лінз) у комплекті з розчином.Багатофункціональний розчин з гіалуронат натрію для ..
0 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)